Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Eredményhirdetés!

Az eredményhirdetés 2015. március 6-án 11 órai kezdettel lesz megtartva, a Kárpátaljai Megyei Magyar Drámai Színházban. A pontos cím: 90202, Beregszász, Munkácsi u. 1.
 

A díjátadóra szeretettel várjuk a díjazott gyerekeket és tanárokat!

2-8. osztályosok:

Név Osztály Iskola
Hadar Barbara 3 Bátyui Középiskola
Hájas Dominika 5 Bátyui Középiskola
Bagu Ádám 7 Bátyui Középiskola
Márkus Noémi 8 Bátyui Középiskola
Páll Márton 4 Beregrákosi Általános Iskola
Páll László 6 Beregrákosi Általános Iskola
Baráth Bence 2 Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Kristán Réka 4 Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Heé Barbara 3 Beregújfalui Általános Iskola
Baráth Réka 5 Bethlen Gábor Gimnázium
Hapák Alexandra 5 Bethlen Gábor Gimnázium
Lajos Márk 5 Bethlen Gábor Gimnázium
Radvánszky Ágoston 6 Bethlen Gábor Gimnázium
Szilágyi Péter 6 Bethlen Gábor Gimnázium
Tóth Dávid 6 Bethlen Gábor Gimnázium
Tóth Hajnal 6 Bethlen Gábor Gimnázium
Damkó Patrik 7 Bethlen Gábor Gimnázium
Demkó Ferenc 7 Bethlen Gábor Gimnázium
Vaskeba László 7 Bethlen Gábor Gimnázium
Belovics Alexandra 8 Bethlen Gábor Gimnázium
Darcsi Barbara 8 Bethlen Gábor Gimnázium
Zsoldos Zsuzsanna Karina 8 Bethlen Gábor Gimnázium
Olenics Nikol Loretta 2 Dayka Gábor Középiskola
Orosz Nikolett 2 Dayka Gábor Középiskola
Váraljai Vivien 2 Dayka Gábor Középiskola
Fejes Krisztián 4 Dayka Gábor Középiskola
Luksa Dániel 4 Dayka Gábor Középiskola
Sulekovszka Lilla 4 Dayka Gábor Középiskola
Kovács Evelin 6 Dayka Gábor Középiskola
Kosztyó Tamás 5 Dédai Általános Iskola
Orosz Zsolt 7 Derceni Középiskola
Horvát Krisztofer Zoltán 8 Derceni Középiskola
Sütő Zsombor Gyula 2 Gecsei Általános Iskola
Nagy Andrea 2 II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Hliva Gabriella 8 II. Rákóczi Ferenc Középiskola
File Barbara 3 Kossuth Lajos Középiskola
Oláh Vanessza 3 Kossuth Lajos Középiskola
Szilágyi Lili Fanni 3 Kossuth Lajos Középiskola
Bárdos Tamás 4 Kossuth Lajos Középiskola
Borcsik Zsanett 5 Kossuth Lajos Középiskola
Karmacsi Bence 3 Mezőkaszonyi Középiskola
Misák Martin 2 Nagydobronyi Középiskola
Gábor Flóra 4 Nagydobronyi Középiskola
Bak Veronika 7 Nagydobronyi Középiskola
Király Ágota Brigitta 3 Nagymuzsalyi Középiskola
Szabó Levente 5 Nagymuzsalyi Középiskola
Hevesi Emília 3 Szőlősgyulai Általános Iskola
Fogarasi Fruzsina 4 Szőlősgyulai Általános Iskola
Szilágyi Vanda 5 Tiszakeresztúri Általános Iskola

 Díjazott tanárok

Név Iskola név
Bajusz Erzsébet Bátyui Középiskola
Balázsi Borbála Bethlen Gábor Gimnázium
File-Kovács Erika Bethlen Gábor Gimnázium
Fodor Ilona Derceni Középiskola
Hapák Katalin Bethlen Gábor Gimnázium
Héder Éva Tiszakeresztúri Általános Iskola
Molnár Andrea Dayka Gábor Középiskola
Oljusinec Katalin Beregrákosi Általános Iskola
Sütő Csilla Mezőkaszonyi Középiskola
Szécsi Andrea Dayka Gábor Középiskola

9-11. osztályosok:

Név Osztály Iskola név
Gliva Ferenc Zsolt 11 Bátyui Középiskola
Levkó Kamilla 11 Bátyui Középiskola
Mándrik Alex 9 Bethlen Gábor Gimnázium
Rácz Patrik 9 Bethlen Gábor Gimnázium
Tar Zoltán 9 Bethlen Gábor Gimnázium
Fedorszki Ádám 10 Bethlen Gábor Gimnázium
Kopasz Rebeka Magdolna 10 Bethlen Gábor Gimnázium
Szakállas Nikolett 10 Bethlen Gábor Gimnázium
Zsoldos Alexandra 10 Bethlen Gábor Gimnázium
Boldizsár Erik 11 Bethlen Gábor Gimnázium
Kun Laura 11 Bethlen Gábor Gimnázium
Molnár Hajnalka 11 Bethlen Gábor Gimnázium
Szlucky Ferenc 9 Dayka Gábor Középiskola
Kovács Péter 11 Drugeth Gimnázium
Palinszki Alexandra 10 II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.
Váradi Krisztián 11 Kossuth Lajos Középiskola
Popovics Bence 9 Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Benedek Violetta 9 Nagydobronyi Középiskola
Ráti Krisztián 10 Nagydobronyi Középiskola
Szanyi Sándor 10 Nagydobronyi Középiskola
Szerednik László Tamás 9 Szőlősgyulai Általános Iskola

Díjazott tanárok:

Név Iskola név
Balázsi Borbála Bethlen Gábor Gimnázium
Bátyi András II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.
Benedek Ilona Nagydobronyi Középiskola
File-Kovács Erika Bethlen Gábor Gimnázium
Jakab Géza Bethlen Gábor Gimnázium

Megosztás