Zrínyi Ilona Matematikaverseny díjkiosztó ünnepség

Díjazott diákok:

 

 

 

 

           Iskola

         Név

Osztály

Város

Bátyui Középiskola

Hadar Barbara

4

Bátyu

Bátyui Középiskola

Hájas Dominika

6

Bátyu

Bátyui Középiskola

Kosztyu Fanni

3

Bátyu

Bátyui Középiskola

Ruszinkó Dominika

7

Bátyu

Beregrákosi Általános Iskola

Páll Márton

5

Beregrákos

Beregrákosi Általános Iskola

Páll László

7

Beregrákos

Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola

Baráth Bence

3

Beregszász

Beregszászi 9. Sz. Általános Iskola

Somi László

5

Beregszász

Beregújfalui Általános Iskola

Harsányi Roland

4

Beregújfalu

Beregújfalui Általános Iskola

Heé Barbara

4

Beregújfalu

Beregújfalui Általános Iskola

Máté Tibor

4

Beregújfalu

Bethlen Gábor Gimnázium

Belovics Alexandra

9

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Biró Zoltán

11

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Dankó Patrik

8

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Darcsi Barbara

9

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Doma Enikő

10

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Hapák Alexandra

6

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Hapák Viktor

8

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Horvát Krisztofer Zoltán

9

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Katkó Viktor

6

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Kopasz Rebeka Magdolna

11

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Kukri László

9

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Náskó György Milán

7

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Rácz Patrik

10

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Soós Szabolcs

8

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Strom Zsolt

8

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Szolnoki Péter

7

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Szülek Ádám

6

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Tar Zoltán

10

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Tóth Hajnal

7

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Zsoldos Alexandra

11

Beregszász

Bethlen Gábor Gimnázium

Zsoldos Zsuzsanna Karina

9

Beregszász

Borzsovai Általános Iskola

Máté Orsolya

4

Borzsova

Borzsovai Általános Iskola

Szanyi Ketura

6

Borzsova

Dayka Gábor Középiskola

Bara Gabriella

5

Ungvár

Dayka Gábor Középiskola

Luksa Dániel

5

Ungvár

Dayka Gábor Középiskola

Luksa Viktor

7

Ungvár

Dayka Gábor Középiskola

Olenics Nikol Loretta

3

Ungvár

Dayka Gábor Középiskola

Riczkó László

5

Ungvár

Dayka Gábor Középiskola

Szlucky Ferenc

10

Ungvár

Gáti Középiskola

Harsányi Dorina

2

Gát

Gecsei Általános Iskola

Sütő Gyula

3

Gecse

II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.

Ilosvay Anna

10

Beregszász

II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.

Orosz Zsolt

11

Beregszász

II. Rákóczi Ferenc Középiskola

Vass Regina Béláé

2

Mezővári

II. Rákóczi Ferenc Középiskola

Kovács Bianka Istváné

5

Mezővári

Kossuth Lajos Középiskola

Balogh Kevin

2

Beregszász

Kossuth Lajos Középiskola

Bojcsuk Inez

3

Beregszász

Kossuth Lajos Középiskola

Kacsur Balázs

10

Beregszász

Kossuth Lajos Középiskola

Kovács Emilia

7

Beregszász

Kossuth Lajos Középiskola

Oláh Vanessza

4

Beregszász

Mezőkaszonyi Középiskola

Nyistyák Viktor

2

Mezőkaszony

Mezőkaszonyi Középiskola

Karmacsi Bence

4

Mezőkaszony

Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola

Veréb Mihály

8

Munkács

Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola

Popovics Bence

10

Munkács

Munkácsi Katolikus Líceum

Kicska Gabriella

10

Munkács

Nagyberegi Középiskola

Selej Viktória

4

Nagybereg

Nagyberegi Református Líceum

Kobál Sándor

10

Nagybereg

Nagyberegi Református Líceum

Héder Ágota

11

Nagybereg

Nagydobronyi Középiskola

Bak Sándor

2

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Balog Dániel

3

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Bara Beáta-Dorina

3

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Gábor Flóra

5

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Lőrinc Liliána

2

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Molnár T. Dániel

2

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Ráti Krisztián

11

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Szanyi Fruzsina

3

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Szanyi M Alexa

6

Nagydobrony

Nagydobronyi Középiskola

Szanyi Sándor

11

Nagydobrony

Nagygejőci Általános Iskola

Györke Zsófia

8

Nagygejőc

Szőlősgyulai Általános Iskola

Gécse Angéla Karolina

9

Szőlősgyula

Tiszakeresztúri Általános Iskola

Szabó Bianka

6

Tiszakeresztúr

Díjazott tanárok:         

Név

Iskola kód

Iskola név

Helység

Balázsi Borbála

40109

Bethlen Gábor Gimnázium                 

Beregszász  

Beszeda Margit

40107

Dayka Gábor Középiskola                 

Ungvár      

File-Kovács Erika                       

40109

Bethlen Gábor Gimnázium                 

Beregszász  

Szilágyi Lajos

40175

II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.

Beregszász      

Bajusz Erzsébet                         

40114

Bátyui Középiskola                      

Bátyu                          

Hadar Judit                             

40100

Nagydobronyi Középiskola

Nagydobrony

Hapák Katalin

40109

Bethlen Gábor Gimnázium                 

Beregszász  

Héder Éva

40124

Tiszakeresztúri Általános Iskola

Tiszakeresztúr

Kopinczu Nikolett

40107

Dayka Gábor Középiskola

Ungvár  

Nagy Krisztina

40155

Gecsei Általános Iskola

Gecse

Oljusinec Katalin

40173

Beregrákosi Általános Iskola

Beregrákos

Páll László

40173

Beregrákosi Általános Iskola

Beregrákos

Ruszinkó Andrea

40114

Bátyui Középiskola

Bátyu

Szücs Erika

40100

Nagydobronyi Középiskola

Nagydobrony

Tar Jolán

40146

Borzsovai Általános Iskola

Borzsova

Kicska György

40113

Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola

Munkács

Kenéz Éva

40113

Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola

Munkács

Megosztás